Wyjątkowe dekoracje na przyjęcia

Wyjątkowe dekoracje na przyjęcia

Dekoracje to niezwykle ważny element każdego przyjęcia. Podkreślają wagę wydarzenia, a także stanowią wyjątkowe tło do pamiątkowych zdjęć. W zależności od okazji, a także stylu, w jakim organizowane jest przyjęcie, mogą się od siebie różnić. Sprawdź pomysły na wyjątkowe dekoracje na przyjęcia!

Przyjęcie z okazji pierwszej komunii - pomysły na dekoracje

Pierwsza komunia to niezwykle ważne wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i całej rodziny. Przyjęcie z okazji komunii z pewnością wymaga wyjątkowej oprawy. Niezależnie od tego, czy organizujesz uroczystość w domu, na ogrodzie czy w restauracji - dekoracje z pewnością jeszcze bardziej podkreślą wagę wydarzenia. Dekoracje komunijne zazwyczaj utrzymane są w jasnej kolorystyce - bieli z dodatkiem złotych lub srebrnych elementów. Dzięki temu prezentują się elegancko i nawiązują do uroczystości kościelnej. Doskonale sprawdzą się różnego rodzaju biało-złote balony. Warto zadbać również o dekoracje stołu. W tym przypadku świetnym pomysłem będą świece, białe serwetki czy ozdobny bieżnik.

Dekoracje na wesele

Wesele to wyjątkowa okazja, która wymaga odpowiedniej oprawy. W tym przypadku możliwości dekoracyjnych jest wiele.  Pary Młode decydują się często na ozdobę sali weselnej, kościoła, a nawet samochodu. Dzięki temu ten ważny dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Wszelkie dekoracje zostają uwiecznione na fotografiach lub filmach. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim kwiaty i balony. Bardzo popularne dekoracje na stół, to winietki z imionami gości, eleganckie serwetki czy klimatyczne świece ozdobne. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pary młode często starają się ozdobić wszystko, co tylko możliwe. W końcu to ich dzień! Ciekawym elementem dekoracyjnym będą zatem wieszaki rustykalne - w sam raz na powieszenie białej sukni, zanim Panna Młoda włoży ją tuż przed rozpoczęciem ceremonii. Doskonałym pomysłem będzie również ozdobne pudełko na obrączki, które pary zatrzymują na pamiątkę po uroczystości.

Dekoracje urodzinowe

Impreza urodzinowa to okazja, która również wymaga odpowiednich dekoracji. W tym przypadku możliwości jest wiele. Wiele osób decyduje się na urodziny z motywem lub stara się utrzymać ozdoby w podobnej kolorystyce. Dzięki temu całość prezentuje się niezwykle spójnie i estetycznie. Doskonale sprawdzą się balony z helem, na przykład w kształcie cyferek symbolizujących wiek solenizanta. Świetnym pomysłem będą również girlandy urodzinowe. Wybór jest ogromny, a im więcej ciekawych dekoracji, tym lepiej!