Trzy dodatki, które uświetnią Twój wyjątkowy dzień

Trzy dodatki, które uświetnią Twój wyjątkowy dzień

W ciągu naszego życia okazji, które warto celebrować, jest całkiem sporo. Co roku nasi bliscy i przyjaciele obchodzą urodziny czy imieniny, co daje okazję do wspólnego świętowania. Innym przykładem dużego wydarzenia jest ślub, który dla młodej pary stanowi zwieńczenie dotychczasowej relacji i oznacza wejście w nowy etap. Jak najlepiej uświetnić każdą z tych okazji? Podpowiadamy!

Wielkie wydarzenie, jakim jest ślub, potrafi napędzić apetyt. Gdy emocje opadną, a goście dotrą już na salę weselną, wszyscy chętnie zabierają się do jedzenia. Aby zaspokoić ciekawość gości i wzmóc ich apetyty, warto na każdym stoliku pozostawić menu. Dzięki jasnemu rozkładowi dań weselnicy dokładnie wiedzą, czego się spodziewać i na jakie pyszności pozostawić miejsce w brzuchu. Menu weselne powinno być dopasowane do aranżacji całego wydarzenia — jeśli jest to wesele w stylu rustykalnym, karta dań powinna również taka być. Ten stylowy dodatek z pewnością zrobi furorę na każdym weselu i znacząco wpłynie na zadowolenie biesiadników.

Stemple ślubne — wyróżnij swoje zaproszenia

Pozostając w tematyce ślubnej przedstawiamy gadżet, który pozwoli nadać całemu wydarzeniu bardziej personalnego wyrazu. Stemple ślubne z Waszymi imionami lub inicjałami to doskonała i kreatywna ozdoba, która uświetni ten wyjątkowy dzień. Stemplami możecie ozdobić swoje ślubne zaproszenia, serwetki, karty z podziękowaniami, prezenty dla gości czy nawet same dekoracje. Dzięki takiemu spersonalizowanemu gadżetowi masz pewność, że Twoi goście długo nie zapomną tego dnia i z pewnością docenią Twoją kreatywność. Stemple ślubne możesz wykorzystać także w trakcie małżeńskiej sesji zdjęciowej — jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Kartki okolicznościowe na każdą okazję

Poza ślubem okazji do świętowania jest całkiem sporo. Urodziny, imieniny, chrzciny, komunia święta czy rocznica ślubu — to niektóre z nich. Przy każdej z tych okazji oprócz prezentu materialnego warto podarować solenizantowi coś bardziej osobistego. Tutaj idealnie sprawdzą się kartki okolicznościowe, na których możesz umieścić pasującą sentencję lub po prostu życzenia. Odręcznie napisane słowa będą z pewnością miłym akcentem i sprawią, że solenizant zapamięta swój wyjątkowy dzień na długo.

Kartki okolicznościowe są doskonałą pamiątką ważnych życiowych wydarzeń. Warto więc obdarowywać nimi osoby celebrujące swój wyjątkowy dzień. W ten sposób solenizanci otrzymują dowód sympatii dużo trwalszy niż pieniądze czy dobra materialne. Dobre, płynące z serca życzenia pozostaną na zawsze wraz z kartką.