Tego nie może zabraknąć na Waszym weselu!

Tego nie może zabraknąć na Waszym weselu!

Wasz wielki dzień coraz bliżej? Z pewnością przygotowania do ślubu trwają w najlepsze. Zarezerwowana sala, wynajęty kamerzysta i DJ oraz wystrój to kluczowe elementy. Dziś jednak porozmawiamy o kilku innych kwestiach, o których warto pamiętać. Usiądź wygodnie i sprawdź, co jeszcze powinno znaleźć się na Waszym weselu!

Drobiazgi, które uczynią ten dzień jedynym w swoim rodzaju

Jeżeli zależy Wam na tym, by wyróżnić się spośród innych i mieć pewność, że przyjęcie będzie nie tylko huczne, ale i jedyne w swoim rodzaju, zainwestujcie w stemple ślubne. To personalizowane produkty, które można odciskać na kopercie z zaproszeniem, w księdze gości i nie tylko. Możecie używać ich na wiele rozmaitych sposobów, bo są praktyczne i pięknie się prezentują. Ciekawą opcją będzie zrezygnowanie ze standardowych winietek na rzecz tych, które przypominają małe dzieła sztuki. Imiona i nazwiska gości umieśćcie na drewnianych serduszkach albo szklanych płytkach. Zgromadzeni chętnie zabiorą je ze sobą do domów, gdyż będą sentymentalną, urokliwą pamiątką. Zamówcie ozdobną skrzyneczkę i dołączcie do niej spory zapas papeterii. Niech Wasi bliscy wykorzystają kartki do tego, by zapisać na nich swoje życzenia i wyrazić ciepłe uczucia, które wobec Was żywią. Czytanie tych słów sprawi Wam mnóstwo radości!

Oryginalne atrakcje? Jak najbardziej!

Dobrze wiadomo, że oprócz tańca sprawdzą się także inne formy rozrywki. Polecamy wynajęcie fotobudki, w której wszyscy weselnicy będą mogli zrobić sobie zabawne fotografie. Dobrze zastanówcie się też nad tym, do jakich gier zaprosicie swoich gości. Tutaj warto wykazać się kreatywnością i nie korzystać z popularnych rozwiązań. Nie ma to, jak element zaskoczenia! Wspaniałą atrakcją będzie bez wątpienia kolorowy dym. Wystarczy wręczyć specjalne świece kilku osobom, by stworzyć niesamowite widowisko, które wszyscy chętnie uwiecznią na filmach i zdjęciach. Zależy Wam na niesamowitych efektach? Rozważcie zorganizowanie pokazu sztucznych ogni.

Podziękowania w dobrym stylu

Okażcie wdzięczność tym, którzy wraz z Wami celebrowali wstąpienie na nową ścieżkę życia i wręczcie im starannie dopracowane podziękowania. Do bileciku najlepiej będzie dołączyć mały, elegancko zapakowany drobiazg w postaci liściastej herbaty, świeczki albo słodkiej przekąski. Odwiedźcie sklep z prezentami i poszukajcie inspiracji, a następnie zróbcie zakupy. Wygląda na to, że to już wszystko. Możecie być pewni, że wesele na długo zapisze się w pamięci wszystkich, którzy się na nim pojawią. Życzymy szampańskiej zabawy!