Szukasz prezentu dla miłośnika survivalu? Oto nasze propozycje!

Szukasz prezentu dla miłośnika survivalu? Oto nasze propozycje!

Znalezienie idealnego prezentu dla bliskiej osoby nigdy nie jest łatwym zadaniem. Sytuacja komplikuje się, kiedy osoba ta pasjonuje się pełnym adrenaliny, survivalowym stylem życia. Jedno jest pewne – wielbiciele sztuki survivalu to osoby, która ponad wszystko cenią sobie przydatność, trwałość i funkcjonalność przedmiotów, którymi się otaczają. Oto kilka propozycji upominków, które sprawdzą się w ich przypadku.

Turystyczny palnik na gaz

Turystyczny palnik na gaz do zapalniczek to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego entuzjasty survivalu. To niewielkie, przenośne urządzenie, dzięki któremu można przygotować gorący posiłek na świeżym powietrzu, bez konieczności rozpadania tradycyjnego ogniska – w końcu nie zawsze jest to możliwe. Dzięki palnikowi na gaz miłośnik survivalu może gotować podczas biwaków, wycieczek czy też wypraw w dzikie, niezbadane tereny. Wybierając palnik, postaw na produkt lekki, łatwy w obsłudze i dobrej jakości. Sprawdź, czy wybrany model ma regulację mocy płomienia. Niektóre palniki wyposażone są w systemy oszczędzania gazu, co ma znaczenie podczas dłuższych wypraw.

Kosz prezentowy pełen przydatnych gadżetów

Świąteczne kosze prezentowe to zawsze trafiony pomysł na upominek, także dla wielbiciela survivalu. Możesz wrzucić do nich różnego rodzaju akcesoria i gadżety, które przydadzą się obdarowanej osoby w trakcie wypraw na łono natury. W takim koszu można umieścić między innymi narzędzia wielofunkcyjne, które łączą w sobie wiele przydatnych funkcji, takich jak pilniki, otwieracze do butelek, śrubokręty, noże czy korkociągi. W koszu turystycznym możesz znaleźć również miejsce dla lornetki przydatnej do obserwacji otoczenia. Włóż do niego także sztućce turystyczne, latarkę czołową czy też termos. Najważniejsze jest to, że kosz turystyczny możesz spersonalizować według własnych potrzeb, dobierając gadżety odpowiadające zainteresowaniom obdarowanej osoby

Wielofunkcyjna odzież

Wielofunkcyjna odzież to kolejny upominek, który przypadnie do gustu wielbicielowi survivalu. Chodzi o elementy garderoby, które spędza pełnią wiele funkcji jednocześnie. Przykładowo – kurtka z odpinaną podpinką może służyć zarówno jako ciepły polar, jak i lekka wiatrówka. Wartym uwagi wyborem są również spodnie, które dzięki odpinanym nogawkom można łatwo i szybko przekształcić w krótkie spodenki. Wielofunkcyjna odzież jest nie tylko komfortowa i wygodna, ale także pozwala oszczędzać miejsce w ekwipunku, co jest bardzo istotne podczas dłuższych wypraw.

Podsumowując, miłośnicy survivalu to osoby, które są zawsze przygotowane do kryzysowych sytuacji i stawiają na funkcjonalność swojego wyposażenia. Jeśli poszukujesz dla nich dopasowanego upominku, postaw na coś, co przyda im się podczas przygód na świeżym powietrzu.