Sięgnij po zdrowszą alternatywę papierosa

Sięgnij po zdrowszą alternatywę papierosa

Każdego roku rośnie liczba zwolenników palenia. Wiąże się to nie tylko z samą potrzebą puszczenia dymka, ale również różnorodnością produktową oferowaną przez producentów. Jakie nowości możesz napotkać w sklepach i czy są one lepsze od tradycyjnych wyrobów? Sprawdź sam!

Czy e-papieros jest zdrowszy?

Wiele mówi się o szkodliwości tytoniu i jego negatywnym działaniu na zdrowie człowieka. Dlaczego więc elektroniczne wersje są dużo lepsze? Przede wszystkim podczas procesu spalania wydzielają dużo mniejsza ilość substancji smolistych. Dodatkowo generują niemal bezwonny i nieszkodliwy dym, który niweluje bierne palenie przez osoby towarzyszące. To ogromna zaleta, którą warto wziąć pod uwagę.

Papierosy jednorazowe – jakie mają zalety?

Papierosy jednorazowe znane pod hasłem jednorazówek cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego tak się dzieje? To bardzo proste, okazuje się, że jednorazówki mają zdecydowanie więcej zalet, niż mógłbyś przypuszczać. Pierwszym i nieodzownym elementem, który docenili szereg konsumentów, jest brak konieczności rozpalania urządzenia. Oznacza to, że twój papieros jest w każdej chwili zdatny do użytku bez wyciągania ognia. To jednak nie wszystko, w przeciwieństwie do tradycyjnych e-papierosów nie musisz go ładować. Wbudowana bateria pozwala na wykorzystanie maksymalne urządzenia wraz z umieszczonym wewnątrz liquidem. Dzięki temu możesz smakować ulubiony aromat kiedy tylko chcesz, a gdy wkład się skończy bez obaw wyrzucić go do kosza.

Wybierz smak, który lubisz

W dzisiejszych czasach palenie wcale nie musi oznaczać kłębów dymu i nieprzyjemnego zapachu tytoniu. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich konsumentów, stworzyli szeroką ofertę zawierającą różnego rodzaju smaki proponowanych papierosów. Te dostępne są zarówno w przypadku polecanych jednorazówek, jak i tradycyjnych liquidów. W zależności od twoich preferencji możesz sięgnąć po mentolowe warianty, owocowe smaki truskawki, arbuza, czy chociażby melona, lub postawić na słodkości, które proponowane są w wersji coli, warty cukrowej, gumy do żucia i wielu, wielu innych.

Kiedy postawić na palnik na gaz do zapalniczek?

Chociaż na ryku pojawia się coraz więcej propozycji dla palaczy, którzy upodobali sobie palenie elektronicznych papierosów, nie można zapominać o zwolennikach tradycyjnych wyrobów tytoniowych. W takim przypadku oprócz dobrej jakości papierosów istotne jest również niezawodna zapalniczka. Nie martw się, że nie zapali, gdy będziesz tego potrzebować i pozostaw na palnik na gaz do zapalniczek. Możliwość wielorazowego użytku i napełniania pozwoli na długotrwałe użytkowanie, którego przecież potrzebujesz.