Planujesz ślub i wesele? Oto kilka szalonych pomysłów!

Planujesz ślub i wesele? Oto kilka szalonych pomysłów!

Organizacja ślubu i wesela to czas pełen zaangażowania, emocji i radosnego oczekiwania. Jeśli chcecie, by ten wyjątkowy dzień był wyjątkowy i niekonwencjonalny, wypróbujcie trzy szalone pomysły, które to umożliwią. Gwarantujemy, że dzięki nim ślub i wesele nabiorą niepowtarzalnego charakteru i na zawsze zapadną w pamięć zaproszonym gościom.

Zróbcie sobie pasujące tatuaże

Tatuaże są znakiem trwałości i miłości. Wyjątkowym pomysłem z okazji dnia ślubu może być zrobienie sobie przez Was pasujących tatuaży, które będą stanowić niesamowitą pamiątkę na całe życie. To coś, co zawsze będziecie mieć przy sobie – oryginalny sposób na wyrażenie łączącej Was miłości. Tatuaże mogą przybierać różne formy – mogą być to wzory o szczególnym dla Was znaczeniu, pasujące motywy, data Waszego ślubu, a nawet – obrączki na palcach! Pamiętajcie tylko o tym, aby wybrać dobre studio tatuażu. Śląsk i inne regiony kraju na szczęście obfitują w tego typu miejsca.

W oryginalny sposób poproś o świadkowanie

Macie już upatrzonych świadków i nie wiecie, w jaki sposób wyrazić prośbę o świadkowanie? Cóż, jeśli eleganckie listy lub zwyczajnie rozmowy nie przemawiają Wam do wyobraźni, pójdźcie o krok dalej i zaskoczcie swoich świadków oryginalnie wyrażoną prośbą. Możecie przygotować dla nich nietypowe prezenty, takie jak spersonalizowane koszulki lub małe pudełeczka z drobnym upominkiem. Jeśli Wasi świadkowie mają poczucie humoru, prośba o świadkowanie może zostać wyrażona zabawnym wierszykiem, własnoręcznie napisaną piosenką czy też skeczem kabaretowym. Prawda jest taka, że ogranicza was wyłącznie wyobraźnia!

Gadżety, które warto wynająć na wesele

Chcecie, aby Wasze wesele było pełne zabawy, śmiechu i radości? Możecie zdecydować się na wynajem nietypowych gadżetów, które stworzą niepowtarzalną atmosferę na przyjęciu. W ostatnich latach szczególną popularnością wśród par młodych cieszą się gadżety takie jak food truck, fotobudka, fontanna czekoladowa czy fontanna iskier. Wynajem tego typu stanowisk wcale nie musi być drogi – w końcu na rynku usług weselnych panuje bardzo duża konkurencja. Nie zapomnijcie także o tym, że kluczowy element każdego wesela stanowi muzyka! Coraz więcej par młodych rezygnuje z standardowego zespołu muzycznego na rzecz nowoczesnego DJ-a, który zagra wybrany przez nich zestaw utworów. Planowanie ślubu i wesela to wyjątkowy czas, który można spędzić bez stresu i nerwów. Wspomniane wyżej, szalone pomysły mogą sprawić, że uroczystość weselna nabierze osobistego stylu i charakteru. Pamiętajcie – to Wasz dzień – możecie go przeżyć tak, jak sobie wymarzyliście.