Jak ślub zorganizujesz?

Jak ślub zorganizujesz?

Najważniejszy dzień w życiu wielu par przypada na zawarcie związku małżeńskiego. Nie da się ukryć, że w kontekście życia we dwójkę, jest to pewnego rodzaju świadectwo dobrego zrozumienia, wsparcia w trudnych momentach, a przede wszystkim bezgranicznej miłości. Abyśmy mogli świętować ze swoimi przyjaciółmi, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na odpowiedni wystrój naszego miejsca celebracji.

W klasycznych tonach

Ze względu na wagę wydarzenia, wiele osób chce postawić na najbardziej sprawdzone rozwiązania. Śluby i wesela zawsze po części będą kojarzyły się z białą suknią ślubną panny młodej. I chociaż w dzisiejszych czasach zdecydowanie chętniej stosuje się pewne odejście od reguły, to jednak klasyczne warianty cieszą się największą popularnością. dają one spokój, bezpieczeństwo i brak oznak zażenowania, szczególnie w oczach najbardziej konserwatywnych gości. Białe zaproszenia ślubne mają swój jedyny, niepowtarzalny klimat. Warto sprawić, aby w całym ujęciu klasycznym znaleźć jednak miejsce na delikatne elementy odchodzące od normy, takie jak mocniejsze akcenty intensywnych kolorów.

Dowolna tematyka

Głównym motywem takiego wydarzenia może być oczywiście klasyczne podejście i skupienie się na bieli i złocie. Nie oznacza to jednak, że nie możemy przemycić delikatnych akcentów w formie puszczenia oka do naszych gości. Świetnie sprawdzają się do tego nawiązania do pasji pary młodej. W wielu przypadkach piłka nożna może być irytującym tematem, szczególnie dla płci przeciwnej. Jeżeli jednak mamy możliwości i odpowiadającą im liczbę gości, nic nie stoi na przeszkodzie ułożenie stołów w formację swojego ulubionego zespołu. Wywoła to zdecydowanie więcej śmiechu niż zażenowania szczególnie wtedy, gdy w żaden sposób nie będzie to oddziaływać na nasze przyjęcie.

W stylu lat dwudziestych

Bardzo często mamy do czynienia z nawiązaniem do okresów historycznych. Wielki Gatsby z Leonardo di Caprio w roli głównej stał się pewnego rodzaju wyznacznikiem, jak mogą wyglądać przyjęcia, także w dzisiejszych czasach. Tutaj musimy przede wszystkim postawić na nieco odważniejszą kolorystykę. Bez wątpienia łagodna biel i pastelowe odcienie nie odnajdą się tutaj, jak inne kolory. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na połączenie złota z granatem lub czernią, świetnie pasujące właśnie do międzywojennych Stanów Zjednoczonych.