Dekoracje marzeń na komunię

Dekoracje marzeń na komunię

Dekoracje odgrywają wielką rolę niemal na każdym przyjęciu. Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz całej jego rodziny. Warto zadbać, aby sam dzień, jak i cała jego oprawa była nieskazitelna i zachwyciła wszystkich gości. Zobacz, jak stworzyć dekorację idealną!

Pierwsza Komunia Święta - dekoracje z bielą w roli głównej

Komunijne dekoracje zachwycają swoim wyglądem. Są one w większości utrzymane w jasnych barwach, a na sali gdzie odbywa się komunijna impreza przede wszystkim dominuje biel i wszelkie jej odcienie. Dekoracje komunijne mogą z powodzeniem być przełamane dodatkami w innych kolorach. Dobrze sprawdzą się tu wszelkie pastelowe dodatki, jak i te bardziej eleganckie w kolorze np. złota. Warto wybrać też takie, które szczególnie upodobało sobie dziecko. Poczuje się ono wtedy wyjątkowo.

Niewielki dodatek, który ma znaczenie

Komunia jest często wielką imprezą. Warto zadbać, by każdy dodatek był indywidualnie dobrany. Do tej roli fantastycznie sprawdzi się wieszak drewniany dziecięcy, który rodzice mogą dowolnie spersonalizować. Taki gadżet nie tylko przykuje uwagę dziecka, ale i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach wykonanych przed uroczystością w domu. Zawieszony na nim strój komunijny będzie zachwycać, a dziecko poczuje się niesamowicie. Takie indywidualne dodatki z pewnością nadają podniosłego charakteru całej uroczystości. Drewniany wieszak dziecięcy to nie tylko zakup na jeden dzień. Dziecko z powodzeniem może korzystać z niego na co dzień. Dobranie takich wieszaków np. dla rodzeństwa jest świetnym rozwiązaniem, aby już nigdy więcej nie kłócili się oni o swoje ubrania. Szczególnie kiedy dzieci są w podobnym wieku.

Nie zapomnij o gadżetach, które zwalą z nóg wszystkich gości

Pierwsza Komunia Święta to podniosły dzień. Towarzyszący w tym dniu dziecku goście z pewnością dołożyli wszelkich starań, by dotrzymać towarzystwa dziecku oraz obdarować go stosownym prezentem. Koniecznie trzeba im za to podziękować. Takie podziękowania umieszczone obok nakrycia gościa lub wręczone w trakcie albo po imprezie z pewnością sprawią, że ich obecność w tym szczególnym dla całej rodziny dniu została doceniona. Ma to wielkie znaczenie nie tylko w przypadku najbliższych członków rodziny, czy chrzestnych. Dla wszystkich gości bez wyjątku koniecznie trzeba wręczyć wyjątkowe zaproszenia. Ich wzór z łatwością można dobrać do całego motywu imprezy. Dobrze zgrana cała aranżacja komunii bez dwóch zdań zrobi wrażenie nawet na najbardziej krytycznych gościach.